Classificació General HOMES
Posició
Noms i Cognoms
Club/Equip/Entitat
Puntuació
Posició

1er                                     Javi Sanchez Dominguez                               Teixidó Optiques                                 2394,821

2on                                    Gerard Cucurull Pocurull                                All Trail Reus                                        2138,764

3er                                     Antoni Miro Andreu                                        C.E. Alliberadrenalina                          1915,6807

Classificació General DONES
Posició
Noms i Cognoms
Club/Equip/Entitat
Puntuació

1a                                     Cori Rodriguez Sanchez                            Teixidó Optiques                               2273,523

2a                                     Ester Poblet Romeo                                    C.E. Alliberaadrenalina                    2155,289

3a                                     Laura Zambudio Espigares                        Vinyols Running                               1075,559

Classificació Categories Homes
Categoria
Noms i Cognoms
Club/Equip/Entitat
Puntuació

S20                                Hugo Rodriguez Martinez                       C.N. Reus Ploms                                522,745

M-ABS                           Roger Roca Navarro                                                                                          595,546

M35                               Jaume Anglès Sabaté                              C.E. L'Areny                                    1197,336

M40                              Jaime Gonzalez Capilla                            Eurosports Vila-seca Fondistes       1198,046

M45                              Arsenio Alonso Ortega                                                                                      1497,257

M50                              David Ribe Montserrat                              Monte Peñarrubia Costa Dorada     1165,057

M55                              Carlos Hernandez Rodriguez                   Runners El Vendrell                            513,325

M60                              Titus Guell Torner                                      Us Estimem Núries                           1614,368

M65                              Francisco Sierra Ochoa                            Facvac                                                872,725

Classificació Categories Dones
Categoria
Noms i Cognoms
Club/Equip/Entitat
Puntuació

S20                                 Núria Domingo Muñoz                             Obrint Traça                                      630,646

F-ABS                             Beatriz Vazquez Pascual                          Rockets Team                                  625,071

F40                                 Angelina Diaz Gongora                            Tennis Salou H20                             822,232

F45                                 Pat Perpinya Compte                               Patxanguerus Alforja                        672,72

F50                                 Laura Teruzzi                                           Runners Sant Adrià                          885,796

F65                                Assumpció Papió Serra                            Opal Team                                       674,041

CRONOMETRATGE PROFESSIONAL - SERVEIS ESPORTIUS - ORGANITZACIONS ESPORTIVAS

 

 © 2006-2020  Trezesports - info@tretzesports.com   REUS - Catalunya